Paris Eğitim Ataşeliği
Cumhuriyetin 100. Yılı Eğitim Gezisi Programı
![Cumhuriyetin 100. Yılı Eğitim Gezisi Programı](/meb_iys_dosyalar/2023_09/28200701_eYitimgezisi.jpg)
Yurt dışında yaşayan gençlerimiz YTB'nin desteğiyle Cumhuriyetimizin 100. Yılı coşkusunu ülkemizde yaşıyor. YTB, kahramanlıklarla dolu Milli Mücadele ruhunun bir neticesi olan Cumhuriyetimizin 100. Yılı vesilesiyle yurt dışındaki 18-30 yaşları arasındaki gençlerimizi Cumhuriyetin 100. Yılı Eğitim Gezisi Programı'na davet ediyor.
Detaylı bilgi için tıklayınız.